متد | دکوراسیون داخلی | متد دیزاین | غرفه سازی | دکوراسیون اداری | طراحی غرفه کاغذ دیواری
صفحه اصلي   ->   مقالات   ->  کاغذ دیواری

 

کاغذ دیواری این جزء به ظاهر ساده، گاهی می تواند به طور باور نکردنی ای روحیه ی یک اتاق را عوض کند. تکنولوژی جدید و پیشرفت در صنایع چاپ و …، هم اکنون دست طراحان را باز گذاشته تا هر طرحی که مایل باشند، بتوانند روی دیوار اتاق به وجود بیاورند. کاغذ دیواری ها دارای رنگ ها و طرح های متنوع و بسیار زیبایی هستند که جلوه ای به مراتب بهتر از رنگ به خانه می دهند.

 

عکس کاغذدیواری در دکوراسیون داخلی                    

طراحی دکوراسیون ، شرکت طراحی ، طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی داخلی دکوراسیون ، شركت طراحي ، معماری دکوراسیون داخلی ، فروشگاه دکوراسیون ، طراحی داخلی ساختمان ، دکوراسیون 2012 ، فروشگاه اینترنتی دکوراسیون ، طراحی و دکوراسیون ،

هنگامیکه در رنگ آمیزی دیوارها رنگها را با هم مخلوط می کنیم، همیشه شاهد یک اختلاف کمی در رنگها هستیم و ممکن است رنگهای روی دیوار  از آنچه شما در فروشگاه انتخاب نموده اید متفاوت به نظر برسند. ولی هنگامیکه شما کاغذ دیواری را روی دیوار آویزان می کنید، همان رنگی است که انتخاب نموده اید.

کاغذ دیواری فضای خانه را شیک و مدرن می کند و تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه دارد به شرط آنکه در انتخاب نوع کاغذ دیواری به رنگ‌هاي موجود، نوع كف‌پوش و سبك دكوراسيون خانه خود و وسايل و مبلمان موجود در دكوراسيون خانه‌تان توجه و تعيين كنيد كه در اصل آنها داراي چه سبك و جلوه‌اي هستند؛ سپس به دنبال كاغذديواري متناسب با همان سبك برويد.

 

  عکس کاغذدیواری در دکوراسیون داخلی             

طراحی دکوراسیون ، شرکت طراحی ، طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی داخلی دکوراسیون ، شركت طراحي ، معماری دکوراسیون داخلی ، فروشگاه دکوراسیون ، طراحی داخلی ساختمان ، دکوراسیون 2012 ، فروشگاه اینترنتی دکوراسیون ، طراحی و دکوراس

يك كاغذديواري ناهماهنگ با سبك دكوراسيون، مي‌تواند جلوه كل دكوراسيون را تخريب كند. براي مثال، اگر سبك دكوراسيون خانه شما ساده و مدرن است، نصب كاغذ دیواري گل‌دار و پر زرق و برق به كلي جلوه دكوراسيون شما را خراب خواهد كرد.

طراحی دکوراسیون

٩:٢١:٤٢  چهارشنبه ٧ تير ١٣٩١
 
تاريخ مقاله
 
حجم مقاله
٠
 
تعداد دانلود